YÜKLENİYOR

KURUMSAL / Hakkımızda

DMR Bilişim
HAKKIMIZDA

Kamu kurum ve kuruluşlarının orta ve uzun vadede ihtiyaç duyduğu üst seviye ürünlerin temini, kurulum ve destek hizmetlerini veren DMR BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ uluslararası markaları, pazarın lider firmaları ile iş birliği yaparak hızlı, ekonomik ve etkin çözümleri müşterilerine sunmaktadır. DMR BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ , tüm bilişim gereksinimlerinizi projelendirerek, anahtar teslim katma değerli çözümler sunmaktadır.


Müşteri odaklı kalite anlayışı, uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile her ölçekteki projeleriniz titizlikle ele alınmakta, en uygun sistem çözümleri ve ürünler sunulmaktadır. Rekabetçi satış anlayışı, doğru ürün ve hizmet çözümleri ile 2002 yılından bu yana kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre hizmet veren DMR BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ satış sonrası olası tüm destek taleplerinize hızlı ve doğru çözümler üreterek, müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır.

NE YAPIYORUZ?

Günümüz bilgi teknolojiler, her geçen gün artan, çoklu ortam, farklı mimariler, karmaşık ürünler ve farklı markalar gerektiren çözümlerin oluşturulması ve entegre edilmesini gerektiriyor.
Yeni nesil sistem entegrasyonu olarak isimlendirdiğimiz çözüm yaklaşımı ve hizmet anlayışıyla; müşterilerimize operasyonel verimlilik ve süreklilik sağlıyor, özgün çözümlerle işlerine değer katıyoruz.
En etkin çözümleri, en uygun altyapı, mimari ve teknolojilerle sunmak için uygulama yetkinliğimizi, sürekli öğrenen organizasyonumuzun deneyim, çeviklik, beceri ve kararlılığını kullanıyoruz.